|
|
|
|
Stad / Dorp: Varna Regio: Varna Prijs: 49,500 Locatie: Kust Bebouwd oppervlak (m2): 300 Slaapkamers: 5 ID: H-211 Verdiepingen: 2 Afstand tot de zee (km): 28 Afstand tot Varna (km): 28
|
Oppervlakte Perceel (m2): 1115 Status: Verkocht
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Volledige Omschrijving: VERKOCHT! Wie op zoek is naar een familiehuis of een bed& breakfast wil beginnen, is hier op het juiste adres.
Vanaf 2011 zijn het huis en het bijgebouw volledig gerenoveerd (foto’s hiervan zijn beschikbaar). In 2012 is de tuin aangelegd en voorzien van een sprinklerinstallatie. Het huis wordt volledig gemeubileerd en gestoffeerd aangeboden.
Van alle gemakken voorzien en met inboedel in nieuwstaat.
De toegang tot het perceel wordt gemarkeerd door een massief houten poort en een deur die toegang biedt tot de voorkant van het huis. Het perceel is volledig omheind met muren, hek en gaaswerk.
Achter de poort bevindt zich een parkeerplaats voor drie auto’s. Hieronder is tevens een nieuwe septic tank aangelegd. De aangrenzende ruime grindplaats biedt ruimte voor de was en het kampvuur.
Op het perceel bevinden zich twee gebouwen.
Het familiehuis kent een woonoppervlakte van 120m2. Op de begane vloer bevindt zich de woonkamer, hal, badkamer (douche, wastafel en toilet) en keuken. De keuken is gekoppeld aan de hal. Hierin staat een wasmachine, koel-vriescombinatie, aanrecht met spoelbak, kraan en ruime kastmogelijkheden.
In de woonkamer staat een mooie houten tafel met zes stoelen en een grote hoekbank, annex slaapbank met bijzettafel. De dikke muren houden in de zomer de warmte buiten en in de winter de warmte van de openhaard binnen.
De eerste etage is te bereiken via de buitentrap (er zijn mogelijkheden om een inpandige trap te creëren).
Er zijn hier twee slaapkamers geschikt voor totaal 4 personen.
Een kamer heeft een tweepersoonsbed en een kledingkast. De andere kamer heeft twee eenpersoonsbedden en een kledingkast.
Ook is er een badkamer met douche, toilet en wastafel.
De etage grenst aan de veranda, waarvandaan je vanuit de hangmat uitzicht hebt over de landerijen.
Onder de veranda staat een tafel van 3m lang, die plek biedt aan 10 personen. Hier is een openhaard gemaakt die geschikt is als barbecue.
Bij het familiehuis is een groot gastenverblijf gemaakt met drie appartementen.
Elk appartement heeft een eigen badkamer met douche, toilet, wastafel en kledingkast. Bij twee appartementen zijn tweepersoonsbedden en bij één appartement staan twee eenpersoonsbedden.
Gekoppeld aan de drie appartementen is er nog een schuur wat geschikt gemaakt kan worden voor een woonkeuken.
Het gazon is in goede staat en wordt besproeid met een instelbaar irrigatiesysteem. Er is voldoende ruimte om een zwembad aan te leggen . Op dit moment wordt er gebruikt gemaakt van een intex zwembad van met een doorsnee van 3.60 meter. Deze valt ook onder de inboedel.
Voorzieningen:
Sfeervol huis met bijgebouw (max 12 pers)
Mogelijkheid B&B (3 kamers in bijgebouw)
Parkeerplaats op eigen terrein
Volledig gerenoveerd in 2011/2012
Gemeubileerd en gestoffeerd
Openhaard
Panorama
Tuin met irrigatiesysteem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Voorzieningen Garage / Parkeerplaats Ingericht Open haard Panorama
|
|
| |
|
|
|
|
|